elektronický archiv tištěných novin DSSS

Dělnické listy: Volte DSSS s podporou Národních socialistů. Píše i Kotleba!

Marian Kotleba 26. září 2017 Nové 49. číslo Dělnických listů se plně věnuje nadcházejícím volbám do Poslanecké sněmovny. Vedle přehledu krajských lídrů a programových priorit, se kterými se DSSS s podporou Národních socialistů uchází o důvěru voličů, zde naleznete výzvu předsedy parlamentní Ľudovej strany Naše Slovensko Mariana Kotleby.

"Aby sme spolu mohli bojovať a spolupracovať, musíme sa z ulíc presunúť do parlamentov a vlád. Preto vyzývam všetkých statočných a slušných občanov ČR aby išli voliť a odovzdali svoj hlas Dělnickej strane sociálnej spravedlnosti a Tomášovi Vandasovi! Naspäť cesta nemožná, napred sa ísť musí!" uvedl pro DL slovenský poslanec a župan Marian Kotleba.

Dělnické listy byly vytištěny s finanční pomocí našich přátel ze strany LS Naše Slovensko. A za to jim patří velké poděkování!

Dělnické listy si můžete objednávat na: info@dsss.cz. Rozšiřujte a předávejte přátelům ve svém okolí. Krajské a místní organizace DSSS budou noviny distribuovat v rámci rozdávacích kampaní.

Nové číslo Dělnických listů je ke stažení zde: Dělnické listy č. 49

Redakce DL